800 115 555

Potřebujete půjčit?

Zkuste webcredit

Oblíbenou online půjčku bez ručitele až do 4 500 Kč na cokoliv.

 • Vysoké procento schválení
 • Okamžité zpracování žádosti
 • Splátky na míru podle vašich potřeb

Poslední žadatel:
Miroslav S.,

Když potřebuju pár dní před výplatou půjčit, vždy používám vaše služby. Vím, že vše proběhne rychle a bez problémů. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb.


Hodnocení:5/5

Sjednejte si půjčku zde
500 Kč - 4 500 Kč

Chci si půjčit

100% nezávazné a bezpečné

66
66

klientů dnes
požádalo o půjčku

Výhody produktu

Půjčka před výplatou každému

Proč se oplatí využít webcredit půjčku?

 • Vysoké procento schválení

  Webcredit pomohl již mnoha lidem vyřešit jejich finanční problémy.

 • Splátky na míru

  Nastavte si splátky, výšku půjčku a dobu splatnosti podle svých možností.

 • Okamžité zpracování žádosti

  Vyřízení žádosti trvá jen několik minut a systém ji okamžitě zpracuje.

 • Peníze pro každého

  Pokud je Vám 18 - 65 let, jste občanem ČR a máte stálý příjem, jsme tu pro Vás!

Vyplňte nezávaznou žádost

Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat

Budete kontaktováni

Kontaktuje Vás obchodní zástupce společnosti a probere s Vámi detaily

Peníze jsou Vaše

Po podpisu smlouvy Vám budou peníze poslané ihned na účet

Často kladené dotazy

Jaké jsou následky nesplácení půjčky?

V případě nesplacení půjčky po dobu splatnosti budete kontaktováni (písemně nebo telefonicky) a bude Vám připomenuto zpoždění platby. V případě, že si nesplníte svou povinnost splatit poskytnutou půjčku, bude Vám vystavena smluvní pokuta dle smluvních podmínek.

Jakým způsobem mohu požádat o půjčku?

Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce vyplníte jednoduchý formulář. Obchodní zástupca Vás bude kontaktovat a dojedná s Vámi detaily půjčky.

Co musím jako zákazník splňovat?

Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
- Věk od 18 do 65 let
- Žadatel musí být občanem České republiky
- Žadatel musí mít platný bankovní účet
- Žadatel musí mít stálý příjem

Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?

Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na Váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den.

Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?

Není. Půjčku můžete získat i v případě, že máte zápis v centrální databázi dlužníků nebo jiném registru dlužníků.

Máte další dotazy? Vyplňte nezávaznou žádost a operátoři
Vám rádi zodpoví všechny dotazy.

Chci si půjčit

Půjčka před výplatou každému

Zaskočili vás nečekané výdaje a máte pocit, že vám vaše zdroje nestačí? Možná je na čase udělat s tím něco zásadního. Řešení přitom může být neuvěřitelně jednoduché. Mikropůjčky dnes nabízí velké množství nebankovních poskytovatelů. Je třeba si však dobře vybrat.

Abyste se vyhnuli všem potížím a pochybným nabídkám, zvolte si poskytovatele, který je známý a ověřený a nabízí přitom velmi výhodné podmínky. Půjčka před výplatou každému patří mezi mikropůjčky, které umožňují získat menší finanční obnos na cokoli – doslova během pár hodin! Tato půjčka je nejen velmi rychlá, ale také neuvěřitelně snadno dostupná, nepotřebujete žádné doklady ani potvrzení, vše vyřídíte za pár minut přes internet nebo posláním jedné SMS zprávy. Díky tomu se hodí například na přilepšenou před výplatou, pro studenty nebo pro ženy na mateřské.

Peníze kdykoli a na cokoli!

Půjčka před výplatou každému nabízí částky již od 500 Kč, ale půjčit si můžete až 4 500 Kč. Samozřejmostí je, že peníze můžete použít na cokoli a při vyřizování se nemusíte zdržovat sháněním potvrzování a podobně. Jednoduše vyplníte online formulář na této stránce a během 10 minut obdržíte SMS s dalšími informacemi, kterou stačí potvrdit. Obrovskou výhodou této půjčky je také to, že její cena i doba splatnosti jsou pevně stanoveny. Nemusíte se tedy bát neseriózního jednání a složitých smluv. Jednoduše si vyberete částku a přesně víte, kdy a kolik zaplatíte. Transparentnější podmínky už ani nemohou existovat!

Detaily půjčky

Půjčka před výplatou každému se řadí k mikropůjčkám, které jsou dokonale transparentním produktem a poskytnou vám finance na cokoli během 24 hodin. Půjčit si můžete až 500 až 4 500 Kč. Pokud jste noví zákazníci, můžete si bez obav půjčku vyzkoušet na malé částce, 1000 nebo 2000,- Kč. Pokud vše proběhne oboustranně bez problémů, otevře se vám možnost získání vyšších částek. Doba splatnosti je 30 dní. Nemusíte se obávat počítání RPSN, úroků a měsíců splácení – vše je dokonale jednoduché. Za půjčku zaplatíte jednorázový poplatek – víc ani ťuk.

Vyřízení online

A jak půjčku získat? Stačí vyplnit online žádost na těchto stránkách a počkat pár minut, než vás kontaktuje poskytovatel. Tím je vaše žádost prakticky vyřízena a peníze můžete mít na svém kontě ještě ten den, nebo nejpozději na druhý den. Pokud vám nevyhovuje zasílání platby na bankovní účet, můžete si nechat půjčku vyplatit prostřednictvím poštovní poukázky.

Časté otázky

Jak o půjčku zažádat?

O půjčku můžete zažádat prostřednictvím internetu, abyste půjčku získali, nemusíte vůbec nikam chodit. Na těchto stránkách se nachází online žádost, po jejímž odeslání obdržíte během 10 minut SMS zprávu na váš mobilní telefon s informace o půjčce.

Je vyžadováno potvrzení o pravidelném příjmu?

Není. K získání mikro půjčky nepotřebujete žádná potvrzení a vše vyřídíte během pár mnut z pohodlí svého domova nebo odkudkoli, kde je přístup k internetu.

Je vyžadován ručitel?

Půjčka nevyžaduje žádné zajištění.

Jsou peníze vázány na nějaký konkrétní účel?

Nejsou. Půjčku můžete použít zcela libovolně.

Jak a za jak dlouho mi bude půjčka vyplacena?

Pro vyplacení půjčky si můžete zvolit dva způsoby. Buď si necháte platbu zaslat na svůj bankovní účet – v takovém případě obdržíte peníze do 24 hodin, nebo zvolíte platbu prostřednictvím poštovní poukázky – v tomto případě budete mít peníze k dispozici do 4 pracovních dní.

Jak půjčku uhradím?

Na svou adresu obdržíte fakturu se všemi potřebnými platebními údaji. Platbu můžete provést převodem na bankovní účet nebo prostřednictvím poštovní poukázky. Nezapomeňte vždy uvést variabilní symbol.

Proč Půjčka před výplatou každému?

Když hledáte dobrou půjčku, je zásadní zvolit si ověřeného a kvalitního poskytovatele.

Půjčka před výplatou každému vám umožní získat během rekordně krátkého času peníze na cokoli a kdykoli. Podmínky jsou nesmírně jednoduché a jasné, neboť cena půjčky i doba splatnosti jsou pevně stanoveny. Nemůže tudíž dojít k nedorozuměním a problémům. Další kvalitou tohoto produktu je velmi snadná dostupnost, získat jej může prakticky kdokoli.

Pokud vás nezajímají vysoké úvěry, které byste museli splácet měsíce nebo roky a potřebujete jenom pár set nebo tisíc korun na přilepšenou před výplatou, mikropůjčka je vám ušitá přesně na míru. Půjčit si můžete částku třeba jen 500 Kč!

A to není všem výhodám konec. Vyřízení žádosti o tuto půjčku totiž zabere jen několik minut a nepotřebujete žádné doklady ani potvrzení. Vše vyřídíte přes internet a pomocí SMS. Peníze pak můžete mít na kontě ještě v den podání žádosti nebo na druhý den.